Як провести гімнастику вдома

«Фізичні вправи можуть замінити багато ліків,

але жодні ліки в світі не може замінити фізичні вправи»

М.Мюссе

Головним завданням сім'ї була і буде турбота про дітей, їх благополуччя, щастя й особливо здоров'я. Саме в дитинстві закладається фундамент психічного здоров'я.

Чи достатньо міцним буде цей фундамент залежить від вас, батьки, від того, як ви будете виховувати дітей, які корисні звички вони придбають. Ключем до успіху в зміцненні здоров'я дітей є фізичне виховання.

Важливо прищеплювати дітям дошкільного віку смак до регулярних занять фізичною культурою, потреба в таких заняттях. Рух - це шлях не тільки до здоров'я, але і до розвитку інтелекту. Правильно організоване фізичне виховання сприяє розвитку у дітей логічного мислення, пам'яті, ініціативи, самостійності. Діти стають більш уважними, спостережливими і дисциплінованими. У них зміцнюється воля і виробляється характер. Фізичне виховання дитини - не проста справа. Для того, щоб домогтися успіху, батькам треба багато знати і вміти.

Щоб свідомо займатися з дитиною фізкультурою, тобто щоб вміти виробити найбільш відповідні для нього вправи, посильне навантаження, правильно судити про його розвиток, необхідно знати всі особливості дитячого організму в дошкільному періоді і ті зміни, які відбуваються в ньому в міру того, як він дорослішає. Необхідно мати на увазі ще одну важливу обставину. Сучасне життя перенасичена нервовими перевантаженнями. Фізичні вправи - противагу, який допоможе вашим дітям протистояти стресовим ситуаціям.

Чим міцнішим здоров'ям ми озброїмо наших дітей, тим краще вони пристосуються до сучасного життя.

Одним з найважливіших засобів фізичного виховання є гімнастика, різні фізичні та гімнастичні вправи (біг, стрибки, повзання і т. д. , рухливі спортивні ігри, різні форми ручної праці.

ЕЛІКСИР БАДЬОРОСТІ.

Ранкову гімнастику не даремно називають еліксиром бадьорості Сенс оздоровчої ранкової гімнастики в тому, що вона не тільки розвиває точність рухів, зміцнює опорно – руховий апарат, але й усуває млявість після сну, скутість рухів, підвищує настрій, підсилює кровообіг, підвищує опірність організму до захворювань.

ЯК ПРОВЕСТИ ГІМНАСТИКУ ВДОМА:

• Ранкова гімнастика проводиться в провітреному приміщенні, в полегшеному одязі;

• Зарядку починають ходьбою і легким бігом, закінчують ходьбою і дихальними вправами.

• Вправи виконуються з предметами й без них ;

• Підбирати вправи потрібно так, щоб вони виконувалися з різних вихідних положень (стоячи, сидячи, лежачи) і щоб чергувалася навантаження на різні групи м'язів (плечового пояса, тулуба, ніг).

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування